Archiwum 2018/2019

17. Bieg ulicą Piotrkowską Rossmann Run 2019

25-05-2019
miniaturka 44
25 maja uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Małgorzaty Walczak i p. Michała Buchowicza gorąco dopingowali zawodników zmagających się z dystansem 10 km w Biegu Ulicą Piotrk (...)

Fotografujemy nasze miasto

miniaturka fotografujemy-nasze-miasto
Prace naszych zdolnych młodych Artystów w oczekiwaniu na wyniki VII edycji ogólnołódzkiego Konkursu Fotograficznego „Fotografujemy nasze miasto" Oliwier (...)

Misja Pomocna Dłoń dla Dzieci z Aleppo

miniaturka m
Pamiętacie naszą akcję? Misja Pomocna dłoń dla dzieci z Aleppo. Łódzcy uczniowie zebrali 15 tysięcy złotych na protezy dla dzieci poszkodowanych w wojnie w Syrii. Malak i (...)

Bohaterska wyobraźnia

06-05-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
W ramach projektu Bohaterska wyobraźnia klasa 7a zrealizowała zaprojektowany według własnego scenariusza film „Podaj dalej dobry uczynek”, który promuje pozytywn (...)

Dzień Bezpiecznego Internetu - podsumowanie

29-03-2019
miniaturka dzie-bezpiecznego-internetu-podsumowanie
Nasza szkoła wzięła udział w programie Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Tegoroczna edycja pod hasłem "Działajmy razem" zachęcała wszystkich, zarówno uczniów jak i (...)

Łódź Bajkowa

25-03-2019
miniaturka 42
W oczekiwaniu na rozstrzygnięcie II ogólnołódzkiego Konkursu Łódź Znana i Nieznana…prezentujemy prace naszych zdolnych artystów: Michał Miśk (...)

Światowy Dzień Poezji

21-03-2019
miniaturka swiatowy-dzie-poezji
Dnia 21 marca obchodziliśmy w naszej szkolnej bibliotece Światowy Dzień Poezji. Z tej okazji pojawiła się wystawa książek i wierszy znanych polskich poetów. Uczniowie przypo (...)

Dzień Liczby Pi

14-03-2019
miniaturka dzie-liczby-pi
14 marca swój dzień obchodzi Liczba Pi-najbardziej fascynująca liczba świata!!!Badali ją już starożytni Egipcjanie, Wisława Szymborska poświęciła jej wiersz, a matematyk Wil (...)

Zajęcia z pracownikami Biblioteki Pedagogicznej

13-03-2019
miniaturka zajecia-z-pracownikami-biblioteki-pedagogicznej
Dnia 13 marca w klasie IA oraz w klasie IB odbyły się zajęcia biblioteczne, pt. ,,Na książęcym dworze", prowadzone przez Panie z Biblioteki Pedagogicznej w Łodzi. Podczas zajęć dzi (...)

Dzień Kobiet i Mężczyzn w IVd

08-03-2019
miniaturka 43
W tym roku, prócz pięknych kwiatów, Panowie z klasy IV przygotowali dla Pań kolorowe sałatki, desery i soki owocowe. W Dzień Mężczyzny dziewczynki zaserwowały chłopc (...)