Spotkanie autorskie z Wojciechem Cesarzem

9 czerwca klasa IIIb wraz z wychowawcą Justyną Worotnicką oraz panią bibliotekarką Joanną Łysiak udała się na spotkanie autorskie do Biblioteki Publicznej przy ul. Ketlinga 21.

Dzieci spotkały się z autorem książek dla dzieci jak i dorosłych Wojciechem Cesarzem. Spotkanie dostarczyło wiele emocji, ponieważ pisarz opowiadał o bohaterach swoich książek, czyli zwierzętach w szczególności o psach. Rozmawialiśmy o emocjach, o tym jak należy traktować psy, o ich uczuciach. Wysłuchaliśmy opowiadania o psie Winterze oraz mieliśmy okazję zadać kilka pytań autorowi. Na zakończenie zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie oraz autor rozdawał dzieciom autografy.

Wszystkim bardzo się podobało.

Spotkanie IIIb z autorem Wojciechem Cesarzem Spotkanie IIIb z autorem Wojciechem Cesarzem Spotkanie IIIb z autorem Wojciechem Cesarzem Spotkanie IIIb z autorem Wojciechem Cesarzem Spotkanie IIIb z autorem Wojciechem Cesarzem Spotkanie IIIb z autorem Wojciechem Cesarzem Spotkanie IIIb z autorem Wojciechem Cesarzem Spotkanie IIIb z autorem Wojciechem Cesarzem Spotkanie IIIb z autorem Wojciechem Cesarzem Spotkanie IIIb z autorem Wojciechem Cesarzem