Warsztaty dla rodziców

28-01-2019
Warsztaty
W poniedziałek 28 stycznia w naszej szkole działy się Dobre Rzeczy!!Odbyło się spotkanie z rodzicami, nauczycielami, którzy po samodzielnym kursie online spotkali się z tren (...)

23-01-2019
miniaturka dzie-babci-i-dziadka
W środę 23 stycznia 2019 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie z klasy 2B wraz z nauczycielkami, które wcieliły się w postacie (...)

Głośne czytanie

22-01-2019
miniaturka glosne-czytanie
W czwartki nauczyciel biblioteki p. Paulina Karbowiak oraz uczniowie klasy VI B: Zosia Feliksiak, Ania Tuskowska oraz Staś Grądziel wychodzą na zajęcia z głośnego czytania do Prz (...)

Wędrujemy z książką po świecie uczuć

21-01-2019
miniaturka wedrujemy-z-ksiazka-po-swiecie-uczuc
Dnia 21 stycznia 2019 roku klasa III a oraz klasa III b uczestniczyły w zajęciach pt. ,,Wędrujemy z książką po świecie uczuć", które poprowadziły panie z Biblioteki Pedagogi (...)

Podsumowanie Akcji Dzikość Serca

15-01-2019
miniaturka 38
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odebrali Podziękowanie dla naszej Szkoły za wsparcie akcji "Dzikość Serca". Zwierzaki z Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt otrzymały w s (...)

Życzenia Noworoczne

02-01-2019
Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Dużo radości i szczęścia oraz samych sukcesów dla (...)

Przedstawienie profilaktyczne

18-12-2018
miniaturka przedstawienie-profilaktyczne
17 grudnia 2018 roku odbyło się przedstawienie profilaktyczne przygotowane przez uczniów klasy 5B dla swoich kolegów i koleżanek z klas 1-3. Uczniowie przez kilka mi (...)

Misja Pomocna Dłoń dla Dzieci z Aleppo

18-12-2018
miniaturka 35
Klasa 7a wraz ze swoją wychowawczynią Małgorzatą Walczak zainspirowana słowami profesora Philipa Zimbardo: LICZĄ SIĘ MAŁE GESTY, BO TO ONE ZMIENIAJĄ ŚWIAT, zainicjowała na terenie (...)

Świąteczna wycieczka kl. IVd do

17-12-2018
miniaturka swiateczna-wycieczka-kl-ivd-do-fabryki-bombek
Tuż przed świętami wybraliśmy się do Piotrkowa Trybunalskiego sprawdzić, w jaki sposób powstają przepiękne, ręcznie wykonywane bombki choinkowe. I nawet sami zabawiliśmy się (...)

Zakończenie projektu Mały Książkomaniak

11-12-2018
miniaturka zakoczenie-projektu-maly-ksiazkomaniak
11 grudnia najbardziej aktywne osoby z klubu Bookstar działającego w naszej szkole z klasy 2b brały udział w podsumowaniu szóstej edycji projektu Mały Książkomaniak. Wydarz (...)