05-03-2019
miniaturka bal-karnawalowy1
Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również prze (...)

Walentynki w bibliotece

08-02-2019
miniaturka 41
Z okazji zbliżających się Walentynek dnia 8 lutego w naszej szkolnej bibliotece uczniowie brali udział w ,,Randce w ciemno z książką", tzn. wypożyczali książki zapakowane w ozdobny (...)

Bieg po zdrowie

08-02-2019
miniaturka bieg-po-zdrowie1
Ogólnopolski program antytytoniowej edukacji zdrowotnej opracowany w Głównym Inspektoracie Sanitarnym we współpracy z ekspertami „Bieg po zdrowie” (...)

Zajęcia Rocznica Odzyskania Niepodległości

07-02-2019
miniaturka zajecia-rocznica-odzyskania-niepodleglosci
Dnia 7 lutego klasa II A oraz klasa II B brały udział w zajęciach prowadzonych przez Panie z Biblioteki Pedagogicznej w Łodzi na temat odzyskania przez Polskę Niepodległości. Podcz (...)

Zajęcia w WODN

05-02-2019
Zajęcia w WODN
Dnia 5 lutego klasa V B wraz z wychowawcą p.Krzysztofem Harasimem oraz p.Pauliną Karbowiak udała się do Biblioteki Pedagogicznej oraz do Muzeum Oświaty, które mieszczą się w (...)

Akcja Aleppo

04-02-2019
miniaturka akcja-aleppo
4 lutego w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych odbył się finał łódzkiej akcji społeczno-edukacyjnej Misja – Pomocna dłoń dla Aleppo. Celem akcji była zbi&oacu (...)

Warsztaty dla rodziców

28-01-2019
Warsztaty
W poniedziałek 28 stycznia w naszej szkole działy się Dobre Rzeczy!!Odbyło się spotkanie z rodzicami, nauczycielami, którzy po samodzielnym kursie online spotkali się z tren (...)

23-01-2019
miniaturka dzie-babci-i-dziadka
W środę 23 stycznia 2019 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie z klasy 2B wraz z nauczycielkami, które wcieliły się w postacie (...)

Głośne czytanie

22-01-2019
miniaturka glosne-czytanie
W czwartki nauczyciel biblioteki p. Paulina Karbowiak oraz uczniowie klasy VI B: Zosia Feliksiak, Ania Tuskowska oraz Staś Grądziel wychodzą na zajęcia z głośnego czytania do Prz (...)

Wędrujemy z książką po świecie uczuć

21-01-2019
miniaturka wedrujemy-z-ksiazka-po-swiecie-uczuc
Dnia 21 stycznia 2019 roku klasa III a oraz klasa III b uczestniczyły w zajęciach pt. ,,Wędrujemy z książką po świecie uczuć", które poprowadziły panie z Biblioteki Pedagogi (...)