Kiermasz świąteczny

14-03-2018
Kiermasz świąteczny
W dniach 14-15 marca odbył się w naszej szkole kiermasz wielkanocny zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Przedmiotami, które zostały sprzedane były wspaniałe prace uczn (...)

Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej

09-03-2018
miniaturka apteczka-pierwszej-pomocy-emocjonalnej
Szanowni Państwo przedstawiamy program profilaktyki uniwersalnej i promocji zdrowia, który jest realizowany w naszej placówce. APTECZKA PIERWSZEJ POMOCY EMOCJONALNEJ. (...)

Wycieczka klas VI do Muzeum

08-03-2018
8 marca klasa 6a i 6b zwiedzały Muzeum Sztuki MS2 oraz uczestniczyły w warsztatach ABS ABSTRAKCJA, czyli o kompozycji dzieła sztuki.

Dzień Kobiet

08-03-2018
miniaturka dzie-kobiet1
8 marca, z okazji Dnia Kobiet, wszystkie Panie pracujące w naszej szkole otrzymały od Samorządu Uczniowskiego upominek w postaci tulipana. Wszystkim Paniom życzymy wszystkiego, co (...)

Zajęcia z rehabilitantem w IIB

07-03-2018
miniaturka zajecia-z-rehabilitantem-w-iib
W nawiązaniu do ostatnich tematów omawianych na lekcjach dotyczących zdrowia, w dniu 7.03.2018r. specjalnie dla klasy II B odbyły się zajęcia edukacyjne z rehabilitantem Cen (...)

Drzwi otwarte

01-03-2018
miniaturka drzwi-otwarte1
Dnia 28 lutego odbyły się w naszej szkole Drzwi Otwarte. Uczniowie z klasy VII oprowadzali przyszłych uczniów i ich rodziców po salach lekcyjnych. Dziękujemy wszystk (...)

Warsztaty z muzykoterapii

26-01-2018
miniaturka warsztaty-z-muzykoterapii
Cisza - co to takiego? Czy da się ją usłyszeć? Na to pytanie uczniowie klasy Ib uzyskali odpowiedź podczas warsztatów z Muzykoterapii w Kamienicy - Stowarzyszeniu Twó (...)

Nocowanie kl. IB

26-01-2018
miniaturka nocowanie-kl-ib
26 stycznia łodzianie rozpoczęli dwutygodniowe ferie zimowe, ale nie klasa Ib. Najmłodsi postanowili tak szybko nie rozstawać się ze swoją szkołą i wraz z wychowawczynią zorganizow (...)

Wycieczka klas VI do kina

25-01-2018
miniaturka wycieczka-klas-vi-do-kina
25 stycznia klasy 6 wybrały się do kina Silver Screen na wzruszający film "Cudowny chłopak". Ten film uświadomił nam, że piękno to coś więcej niż wygląd zewnętrzny. Nikt z nas nie (...)

Bal karnawałowy klas I-III

24-01-2018
miniaturka bal-karnawalowy-klas-i-iii
24 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas I-III. Kolorowe stroje, dużo uśmiechu oraz wesołe zabawy i tańce towarzyszyły nam cały dzień.