Segregujesz - edukujesz

09-11-2018
miniaturka segregujesz-edukujesz
Zbiórka makulatury zakończona. Zebraliśmy 3218 kg makulatury!!!         Celem akcji było zachęcenie dzieci do działań związanych z segregacją odpad&oacu (...)

Śniadanie daje moc w kl. IIb

08-11-2018
miniaturka sniadanie-daje-moc-w-kl-iib
8 listopada to Międzynarodowy Dzień Zdrowego Odżywiania, a także coroczna akcja Śniadanie daje moc. Uczniowie klasy IIB z wielką ochotą wzięli udział w tym wydarzeniu. Podczas spot (...)

Matematyka w terenie

06-11-2018
miniaturka matematyka-w-terenie
Kto wie, jak długi jest nasz szkolny korytarz?Jaka jest szerokość tablicy w klasie nr 7? Ile centymetrów wzrostu ma pani od matematyki? Uczniowie klasy IVb, IVc i IVd znają (...)

VI Konkurs Recytatotski dla Przedszkolaków

05-11-2018
miniaturka vi-konkurs-recytatotski-dla-przedszkolakow
5 listopada po raz VI nasza szkoła zorganizowała konkurs recytatorski dla przedszkolaków z całej Łodzi. Tegorocznym tematem był Patriotyzm. Recytacja dzieci jak zawsze była (...)

16-10-2018
miniaturka dzie-edukacji-narodowej2
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wspaniałe przedstawienie - niespodziankę przygotowały klasy 7a i 2b pod opieką J.Worotnickiej, M.Walczak i M.Roman. Serdeczne życzenia dla Dyrekcj (...)

Wycieczka kl IIB do Warszawy

11-10-2018
miniaturka wycieczka-kl-iib-do-warszawy
11 października klasa IIB zwiedzała Warszawę. Uczniowie zapoznali się z historią stolicy poprzez wysłuchanie legendy oraz spacer po Starym Mieście. Zwiedzali Zamek Królewski (...)