Walentynki w klasach drugich

14-02-2020
miniaturka 49
W tym roku klasy IIa i IIb uczciły Walentynki uczestnictwem w przedstawieniu "Ronja, córka zbójnika" przygotowanym przez teatr "Pinokio". Spektakl opowiadał historię (...)

Matematyczny niezbędnik ucznia – LAPBOOK

06-02-2020
miniaturka 50
Na lekcjach matematyki uczniowie klas Vb,Vc i Vd wykonywali "Matematyczny niezbędnik ucznia – LAPBOOK”. Jest on czymś w rodzaju teczki tematycznej, w której zawa (...)

Zabawka ze skrawka

15-12-2019
Zabawka ze skrawka
Wspaniałe prace naszych kreatywnych Uczniów i ich pomocników: Mam, Babć, Dziadków i starszego Rodzeństwa biorące udział w XVI ogólnołódzkim konku (...)

Gra historyczna

11-12-2019
miniaturka gra-historyczna
Na początku grudnia w naszej szkole została przeprowadzona Gra Historyczna pod tytułem „ Polska Gra o Tron", w ramach projektu - Historyczne RPG, czyli Radość Patriotycznej & (...)

06-12-2019
miniaturka mikolajki
6 grudnia naszą szkołę odwiedził "Mikołaj", który został zaproszony przez wspaniałych Rodziców. Słodkie upominki wywołały uśmiech na buziach wszystkich dzieci!!! (...)

Pasowanie na Czytelnika w klasach pierwszych

21-11-2019
miniaturka pasowanie-na-czytelnika-w-klasach-pierwszych
W ostatnim czasie uczniowie kl. I A oraz kl. I B zostali pełnoprawnymi czytelnikami naszej biblioteki szkolnej. Dzieci poznały zasady panujące w bibliotece oraz prawa i obowiąz (...)

Dzień Życzliwości w naszej szkole

20-11-2019
miniaturka dzie-zyczliwosci-w-naszej-szkole
21 listopada w żółtych kolorach świętowaliśmy Dzień Życzliwości w naszej szkole. Żółte ubrania, żółte karteczki z dobrym słowem, żółta "poczta życz (...)

Segregujesz - edukujesz

18-11-2019
miniaturka 47
Zbiórka makulatury zakończona. Zebraliśmy 2065 kg !!!        Uczniowie, którzy zebrali najwięcej makulatury: I miejsce Marta Świą (...)