Bicie rekordu w pierwszej pomocy

10-10-2019
miniaturka bicie-rekordu-w-pierwszej-pomocy
16 października ponownie podejmiemy wyzwanie w akcji WOŚP - bicie rekordu w pierwszej pomocy. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów „Europejskiego Dnia Przywr (...)

Spacer śladami Juliana Tuwima

04-10-2019
Spacer śladami Juliana Tuwima
Dnia 4 października klasa III A wraz z opiekunami Panią Lidią Kucharczyk-Dera oraz z Panią Aleksandrą Piekarską brała udział w spacerze pt.,, Śladami Juliana Tuwima". Spacer odbywa (...)

Warsztaty Art Book

30-09-2019
miniaturka warsztaty-art-book
Dnia 30 września klasa V B wraz z wychowawcą Panią Eweliną Kołpaczewską oraz z nauczycielem bibliotekarzem Panią Pauliną Karbowiak uczestniczyła w warsztatach Art Book. Spotkanie o (...)

Święto Kropki

16-09-2019
miniaturka swieto-kropki
16 września w naszej szkole odbyło się Święto Kropki.Organizowane były działania, które pomogły dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować.Motywem p (...)