Podsumowanie konkursu językowego

11-05-2018
miniaturka podsumowanie-konkursu-jezykowego1
Dnia 11 maja 2018 roku w SP 109 w Łodzi odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie języka angielskiego SKILFULER. Brało w nim udział 25 szkół podstawowych z (...)

Mistrz pięknego czytania

23-04-2018
miniaturka mistrz-pieknego-czytania
W dniu 23 kwietnia uczennice w składzie:  Basia Gordinowicz, Gabrysia Gordinowicz, a także Hania Witczak wzięły udział w międzyszkolnym  etapie konkursu „ (...)

Szkolny turniej rzutów do kosza

19-04-2018
Zwycięzkie drużyny
W dniach 11-18 kwietnia odbył się szkolny drużynowy konkurs rzutów do kosza. Współzawodnictwo polegało na oddaniu jak największej ilości celnych rzutów przez 3 (...)

Mistrzostwa Szybkiego Czytania

09-03-2018
miniaturka mistrzostwa-szybkiego-czytania
W dniu 9 marca 2018 odbyły się w Szkole Podstawowej nr 182 w Łodzi Mistrzostwa w Szybkim Czytaniu. Chcielibyśmy z radością poinformować, że uczeń z naszej szkoły Bartek Skępiec z k (...)

Finał XVI Konkursu Wiedzy Technicznej

02-03-2018
Dyplom
2 marca odbył się finał XVI Konkursu Wiedzy Technicznej, którego uczestnikami byli uczniowie klas IV – VI łódzkich szkół podstawowych. W  konkursie (...)

Podsumowanie fotograficznego konkursu

02-03-2018
miniaturka podsumowanie-fotograficznego-konkursu-kotypsiaki-i-inne-nasze-kochane-zwierzaki
W szkolnym konkursie fotograficznym wzięło udział wiele osób. Najbardziej zaangażowali się uczniowie klas I. Zdjęcia ulubionych pupili wywołały entuzjazm wśród członk (...)