id niezgodne z nazwą Podsumowanie XVI Ogólnołódziego Konkursu - Szkoła Podstawowa nr 141 w Łodzi

103910 gości było na naszej stronie.

125 dni do końca roku szkolnego

Podsumowanie XVI Ogólnołódziego Konkursu

8 stycznia odbyło się uroczyste podsumowanie XVI Ogólnołódziego Konkursu "Zabawka ze skrawka".

Z przyjemnością informujemy, że wyjątkowo piękne prace naszych Uczniów zostały docenione.

Nasi laureaci:

Martyna Goss z 5d

Nella Mucha i Marcin Frączkowski z 6a

Karolina Trzpil, Jagoda Maciejewska i Igor Matelski z 6b oraz

Kuba Miśkiewicz i Paweł Dyśko z 8a

Wszystkie zabawki zostały przekazane 19 grudnia 2019 r., do Szpitala Pediatrycznego im. dr J. Korczaka i na oddziały dziecięce Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr Wł. Biegańskiego.

GRATULACJE dla laureatów i podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w wykonanie  niepowtarzalnych maskotek :)