url niezgodny z rzeczywistym dostepem Apel Niepodległościowy na Stokach - Szkoła Podstawowa nr 141 w Łodzi

Apel Niepodległościowy na Stokach

8 listopada 2019 roku na zaproszenie Zarządu Okręgu Łódzkiego Ligi Morskiej i Rzecznej oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 139 w Łodzi klasa VI A pod opieką Pana Dyrektora Adama Szadkowski ego, Pani Magdaleny Balcerowskiej oraz Pani Pauliny Karbowiak wzięła udział w uroczystym Apelu Niepodległościowym z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Podczas apelu wysłuchaliśmy i obejrzeliśmy program artystyczny zaprezentowany przez uczniów SP 139 oraz poezji generała Mariusza Zaruskiego wyrecytowanej przez naszych uczniów. Uroczystość zakończyła się pod obeliskiem generała M. Zaruskiego złożeniem kwiatów oraz zapaleniem zniczy.

Apel Niepodległościowy na Stokach Apel Niepodległościowy na Stokach Apel Niepodległościowy na Stokach Apel Niepodległościowy na Stokach