url niezgodny z rzeczywistym dostepem Bal karnawałowy - Szkoła Podstawowa nr 141 w Łodzi

Bal karnawałowy

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas 28 lutego!!! Organizatorem dyskoteki był Samorząd Uczniowski, a biletem wstępu maska lub całe przebranie. Można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, policjantów, żołnierzy… nie sposób wymienić  tych wszystkich postaci. Na sali podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy.