98553 gości było na naszej stronie.

203 dni do końca roku szkolnego

VIII Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach

24-11-2019
miniaturka viii-mistrzostwa-polski-mlodzikow-w-zapasach
W dniach 22-24 listopada 2019 roku odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kamil Wielgus - 44 kg, (...)

Pasowanie na Czytelnika w klasach pierwszych

22-11-2019
miniaturka pasowanie-na-czytelnika-w-klasach-pierwszych
W ostatnim czasie uczniowie kl. I A oraz kl. I B zostali pełnoprawnymi czytelnikami naszej biblioteki szkolnej. Dzieci poznały zasady panujące w bibliotece oraz prawa i obowiąz (...)

Dzień Życzliwości w naszej szkole

21-11-2019
miniaturka dzie-zyczliwosci-w-naszej-szkole
21 listopada w żółtych kolorach świętowaliśmy Dzień Życzliwości w naszej szkole. Żółte ubrania, żółte karteczki z dobrym słowem, żółta "poczta życz (...)

Segregujesz - edukujesz

19-11-2019
miniaturka 47
Zbiórka makulatury zakończona. Zebraliśmy 2065 kg !!!        Uczniowie, którzy zebrali najwięcej makulatury: I miejsce Marta Świą (...)

Apel Niepodległościowy na Stokach

08-11-2019
miniaturka apel-niepodleglosciowy-na-stokach
8 listopada 2019 roku na zaproszenie Zarządu Okręgu Łódzkiego Ligi Morskiej i Rzecznej oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 139 w Łodzi klasa VI A pod opieką Pana Dyrektora A (...)

Konkurs plastyczno-poetycki Mój nauczyciel

29-10-2019
miniaturka konkurs-plastyczno-poetycki-moj-nauczyciel
W październiku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno-poetycki pod hasłem Mój Nauczyciel zorganizowany przez p. Paulinę Karbowiak i p. Milenę Krawczyk. Otrzymaliśmy mn (...)

Rekord w #Pierwsza Pomoc!

16-10-2019
miniaturka rekord-w-pierwsza-pomoc
Rekord w #PierwszaPomoc! Bicie rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy za nami. Punktualnie o godzinie 12:00 przez pół godziny klasa 5d brała udział w akcji WOŚP mającej na celu nau (...)

XXXII Turystyczny Marsz na Orientację