Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wycieczki klasy Ia w ramach XVIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki

Uczniowie klasy 1a w ramach XVIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki zorganizowanym przez Uniwersytet Łódzki uczestniczyli  warsztatach, wykładach i prezentacjach. Fajnie było zobaczyć jak uczą się studenci. Kiedyś na pewno wielu z nas znajdzie się ponownie w tych miejscach.
Na Wydziale Biologii oglądaliśmy pod mikroskopem pożyteczne bakterie, z których potem zrobiliśmy jogurt, zwiedziliśmy laboratorium, poznaliśmy wiele przyrodniczych i biologicznych ciekawostek.
Studentom Wydziału Geografii, towarzyszyliśmy podczas projekcji i wykładu. Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchaliśmy wykładu i obejrzeliśmy prezentację ,,Skąd się bierze mgła?,, .
Techniki pamięci doskonaliliśmy na Wydziale Zarządzania, na pewno przydadzą się nam na lekcjach. Z niecierpliwością czekamy na kolejny festiwal, zaprzyjaźnionym studentom obiecaliśmy spotkanie za rok.