Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Misja Pomocna Dłoń dla Dzieci z Aleppo

Klasa 7a wraz ze swoją wychowawczynią Małgorzatą Walczak zainspirowana słowami profesora Philipa Zimbardo: LICZĄ SIĘ MAŁE GESTY, BO TO ONE ZMIENIAJĄ ŚWIAT, zainicjowała na terenie naszej szkoły piękną akcję społeczną „Misja Pomocna Dłoń dla Dzieci z Aleppo”, organizowanej przez Stowarzyszenie ŁAD Łódzka Akademia Dramy. Do akcji przyłączył się Samorząd Szkolny. 

Celem akcji jest zebranie jak największej sumy pieniędzy i przekazanie jej w styczniu 2019r Polskiej Misji Medycznej jako dar łódzkich uczniów dla konkretnego dziecka w Aleppo (zakup protez)

Samorząd Szkolny podjął decyzję, iż środki zebrane ze zbiórki makulatury w wysokości 761,30 zł oraz z kiermaszu świątecznego w całości zostaną przekazane na akcję.

Kiermasz świąteczny organizuje p. Magda Kulig-Staniewska we współpracy z Samorządem Szkolnym oraz nauczycielami techniki i plastyki.

 
Zachęcamy do pomocy :)

M. Walczak 
M. Kulig-Staniewska
D. Siejkowska
M. Wach
M. Roman