Gościnnie w Przedszkolu Miejskim 234

8 czerwca klasa IIIb wraz z wychowawcą udała się z wizytą do zaprzyjaźnionego Przedszkola Miejskiego nr 234, aby obejrzeć występ artystyczny młodszych kolegów.

Dzieci zaprezentowały wesoły spektakl pt "Zdrowa bajeczka o Jasiu i Małgosi ". Poza talentem aktorskim uczniowie obejrzeli pokaz taneczny oraz grę  na instrumentach w wykonaniu pięciolatków. Uczniowie szkoły podziękowali za występ owacjami na stojąco, wszystkim bardzo się podobało.

Serdeczne podziękowania dla dyrekcji przedszkola oraz nauczycielki pani Jolanty Kiełtyki, dzięki której współpraca z przedszkolem jest tak bardzo owocna.