Misja Pomocna Dłoń dla Dzieci z Aleppo

Klasa 7a wraz ze swoją wychowawczynią Małgorzatą Walczak zainspirowana słowami profesora Philipa Zimbardo: LICZĄ SIĘ MAŁE GESTY, BO TO ONE ZMIENIAJĄ ŚWIAT, zainicjowała na terenie naszej szkoły piękną akcję społeczną „Misja Pomocna Dłoń dla Dzieci z Aleppo”, organizowanej przez Stowarzyszenie ŁAD Łódzka Akademia Dramy. Do akcji przyłączył się Samorząd Szkolny.

Celem akcji jest zebranie jak największej sumy pieniędzy i przekazanie jej w styczniu 2019r Polskiej Misji Medycznej jako dar łódzkich uczniów dla konkretnego dziecka w Aleppo (zakup protez)

Samorząd Szkolny podjął decyzję, iż środki zebrane ze zbiórki makulatury w wysokości 761,30 zł oraz z kiermaszu świątecznego w całości zostaną przekazane na akcję.

Kiermasz świąteczny organizuje p. Magda Kulig-Staniewska we współpracy z Samorządem Szkolnym oraz nauczycielami techniki i plastyki.

Zachęcamy do pomocy :)

M. Walczak