Zakończenie projektu Mały Książkomaniak

11 grudnia najbardziej aktywne osoby z klubu Bookstar działającego w naszej szkole z klasy 2b brały udział w podsumowaniu szóstej edycji projektu Mały Książkomaniak.

Wydarzenie odbyło się w Domu Kultury 502 i miało charakter Mikołajkowy. Dzieci obejrzały przedstawienie kukiełkowe, otrzymały upominki, a także odebrały nagrodę za najbardziej aktywny i zaangażowany klub minionej edycji. Wszystkie nagrody, które były zdobywane podczas realizacji zadań w trakcie trwania projektu trafiały do naszej szkolnej biblioteki, wzbogacając tym jej zbiory o nowe pozycje.

Cieszymy się,że nasi uczniowie tak chętnie czytają książki, a także biorą udział w wielu zadaniach dodatkowych działając przy tym na rzecz szkoły. W czasie tej edycji uczniowie korzystali z zajęć dramowych, brali udział w spotkaniach autorskich w DK 502, a także zorganizowali spotkanie w naszej szkole, stworzyli wspaniały film edukacyjny, w którym zachęcają do czytania książek, a także wykonali wiele zadań, także w czasie wakacji.

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego projekt z udziałem naszych uczniów. (od 1.35 ) :)

Koordynatorem klubu Bookstar i opiekunem projektu jest p. Justyna Worotnicka.