Wycieczki klasy Ia w ramach XVIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki

Uczniowie klasy 1a w ramach XVIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki zorganizowanym przez Uniwersytet Łódzki uczestniczyli  warsztatach, wykładach i prezentacjach. Fajnie było zobaczyć jak uczą się studenci. Kiedyś na pewno wielu z nas znajdzie się ponownie w tych miejscach.
Na Wydziale Biologii oglądaliśmy pod mikroskopem pożyteczne bakterie, z których potem zrobiliśmy jogurt, zwiedziliśmy laboratorium, poznaliśmy wiele przyrodniczych i biologicznych ciekawostek.
Studentom Wydziału Geografii, towarzyszyliśmy podczas projekcji i wykładu. Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchaliśmy wykładu i obejrzeliśmy prezentację ,,Skąd się bierze mgła?,, .
Techniki pamięci doskonaliliśmy na Wydziale Zarządzania, na pewno przydadzą się nam na lekcjach. Z niecierpliwością czekamy na kolejny festiwal, zaprzyjaźnionym studentom obiecaliśmy spotkanie za rok.