Spotkanie ze stomatologiem kl IB

W ramach projektu "Niesamowity świat jamy ustnej" który jest realizowany w naszej szkole klasę IB odwiedziła p. Katarzyna Bogusławska - lekarz stomatolog. Dzieci utrwaliły wiadomości dotyczące pracy dentysty, obejrzały wszystkie narzędzia pomocne do pracy oraz wymagany strój. Pani Kasia zaprezentowała uczniom prawidłową technikę mycia zębów i opowiedziała o najważniejszych zasadach dbania o jamę ustną. Wszystkie dzieci przećwiczyły szczotkowanie, a w prezencie od naszego gościa otrzymały szczoteczki.

Dziękujemy bardzo za wizytę.