url niezgodny z rzeczywistym dostepem Dzień Babci i Dziadka w kl. IB - Szkoła Podstawowa nr 141 w Łodzi

Dzień Babci i Dziadka w kl. IB

Dzisiaj babciom i dziadkom kochanym zaśpiewamy....i zaśpiewali -tymi słowami klasa Ib podziękowała babciom i dziadkom za trud włożony w ich wychowanie. Wszystko to oczywiście z okazji Dnia Babci i Dziadka obchodzonego 21 i 22 stycznia. Dzieci przygotowały program artystyczny, pokaz taneczny, a także własnoręcznie wykonane upominki.
Miłe chwile uczniowie spędzili także wraz z dziadkami podczas oglądania portretów namalowanych przez dzieci. Na zakończenie dla dziadków i dzieci odbyła się zabawa taneczna.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i życzymy samych radości!