Międzypowiatowy konkurs rękodzielniczy

25 maja w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli odbyło się podsumowanie III Międzypowiatowego konkursu rękodzielniczego Czas na Handmade, czyli prace z drewna.

W marcu w naszej szkole odbyły się eliminacje wewnętrzne, podczas których komisja szkolna miała bardzo trudny wybór, aby wyłonić prace na finał. Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Spośród bardzo wielu prac do finału zostali zgłoszeni: Jan Lesiowski, Pawel Dyśko, Kamil wielgus, Jakub Miśkiewicz, Julia Szymczak, Piotr Janusz, Daria Łata, Hubert Pawilkowski, Mateusz Rembowski, Weronika Strumian, Zuzanna Kwiatkowska, a także uczniowie którzy zdobyli nagrody:

Wyróżnienia:

Natalia Trombała

Weronika Kmieciak

Nagrodę specjalną, czyli II miejsce otrzymała:

Kinga Borkowska

GRATULUJEMY!

Opiekunami konkursu były p. Małgorzata Walczak i Justyna Worotnicka

Prace konkursowe Prace konkursowe Prace konkursowe Prace konkursowe Prace konkursowe Nagroda Specjalna Wyróżnienia Dyplom Nasi laureaci II miejsce