XVII Spartakiada uczniów klas III

Dzisiaj nasi uczniowie klas IIIa, IIIb oraz IIIc wraz ze swoimi wychowawcami udali się na XVII SPARTAKIADĘ UCZNIÓW KLAS III organizowaną przez Ognisko TKKF "Dzikusy", Radę Osiedla Olechów- Janów oraz Szkołę Podstawową nr 205, aby wspólnie dopingować naszą szkolną reprezentację. W spartakiadzie brało udział 6 szkół - SP 34, SP 114, SP 141, SP 204, SP 205, SP Mileszki.

Kacper Klimczak, Michał Danecki z kl III A,

Weronika Brandebura,Ola Wawrzyniak, Dawid Rutkowski, Maks Smulik, Natan Sobierajski, Karolina Trzpil, Kacper Wiśniewski z kl III B oraz

Natanel Gajda, Oliwia Pisarkiewicz, Oskar Markiewicz z kl. III C

zdobyli drużynowo III MIEJSCE, czyli brązowy medal.

Serdecznie gratulujemy!

Uczniów do zawodów przygotowywały wychowawczynie klas III p. Justyna Worotnicka, Aleksandra Grądziel oraz Lidia Kucharczyk- Dera.