Rozstrzygnięcie konkursu „ Niekonwencjonalny instrument”

W dniu 9 kwietnia 2018 roku rozstrzygnięto konkurs dla klas I-III „Niekonwencjonalny instrument”.

Uczniowie mieli za zadanie wykonać instrument muzyczny z nietypowych materiałów, takich jak: plastikowe butelki, pudełka, rolki po papierowych ręcznikach itp.

Wszyscy uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością. Wybór zwycięzcy był bardzo trudny.

I miejsce zajęła uczennica klasy IIa Stella Derach, której praca uzyskała najwięcej punktów.

II miejsce, zajęli ex aequo, Letizia Pregrasso i Julian Schroeder, zaś III miejsce Zuzanna Saar.

Wszystkim uczniom gratulujemy pomysłowości.

Prace konkursowe Prace konkursowe Prace konkursowe Prace konkursowe Uczestnicy konkursu Uczestnicy konkursu Uczestnicy konkursu Uczestnicy konkursu Uczestnicy konkursu Uczestnicy konkursu