url niezgodny z rzeczywistym dostepem Podsumowanie konkursu "Zwierzęta w literaturze" - Szkoła Podstawowa nr 141 w Łodzi

Podsumowanie konkursu "Zwierzęta w literaturze"

W dniu dzisiejszym został rozstrzygnięty klasowy konkurs "Zwierzęta w literaturze" organizowany przez p. Justynę Worotnicką.

W wielu książkach dla dzieci właśnie Ci bohaterowie cieszą się największą sympatią czytelników. Są wiernymi kompanami, niejednokrotnie wyciągają z opałów swoich towarzyszy lub ratują świat. A Ty jakich zwierzęcych bohaterów lubisz najbardziej?

Przedmiotem konkursu było przedstawienie zwierząt, które mogą stanowić wzór do naśladowania techniką kolażu.

Komisja w składzie:
Dyrektor Adam Szadkowski, nauczyciel techniki Małgorzata Walczak oraz Justyna Worotnicka nauczyciel klasy 1 miała bardzo duży dylemat, wszystkie prace wykonane były na bardzo wysokim poziomie. Komisja brała pod uwagę ciekawy pomysł przedstawienia, wkład pracy, ilość użytych różnorodnych materiałów oraz zgodność z przedmiotem konkursu. Oto wyniki:

I miejsce - Jan Słowiński

II miejsce - Natalia Gwizdek, Michał Miśkiewicz

III miejsce - Kacper Dubielak

Wyróżnienia: Sara Śnieg, Kacper Pęgowski, Zofia Chojczak

GRATULUJEMY

Zapraszamy do galerii na dolnym holu.

I miejsce II miejsce III miejsce Prace konkursowe Prace konkursowe Prace konkursowe Wyróżnieni Laureaci