mgr. Ewa Maria Sawicka. Pedagog, LogopedaPedagog - mgr Ewa Sawicka

Ukończyła studia o specjalności: psychopedagogika, doradztwo zawodowe i personalne, Logopedia ogólna z logopedią medialną oraz studia podyplomowe Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, a także liczne kursy z obszaru rozwoju osobistego. Posiada uprawnienia do stosowania dramy. Prowadzi konsultacje, porady, pomaga w rozwiązywaniu różnorodnych problemów wynikających z sytuacji rodzinnej, szkolnej i środowiskowej dzieci. Podejmuje działania mediacyjne i interwencyjne w sytuacjach kryzysowych. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne i działania twórcze.

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz, Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż."  Janusz Korczak

Osoby pełniące dyżur

Ewa Maria Sawicka

Pedagog, Logopeda