73618 gości było na naszej stronie.

125 dni do końca roku szkolnego

Zajęcia Rocznica Odzyskania Niepodległości

Dnia 7 lutego klasa II A oraz klasa II B brały udział w zajęciach prowadzonych przez Panie z Biblioteki Pedagogicznej w Łodzi na temat odzyskania przez Polskę Niepodległości. Podczas lekcji uczniowie przypomnieli sobie najważniejsze fakty i wydarzenia historyczne związane z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości, dowiedzieli się jakie tytuły książek powstały w tym okresie historycznym, wspólnie czytali znane im bajki, słuchali piosenek z tamtych lat, kolorowali obrazki, z których na koniec powstały klasowe książeczki.

Organizator zajęć: p.Paulina Karbowiak.