url niezgodny z rzeczywistym dostepem Przedstawienie profilaktyczne - Szkoła Podstawowa nr 141 w Łodzi

Przedstawienie profilaktyczne

17 grudnia 2018 roku odbyło się przedstawienie profilaktyczne przygotowane przez uczniów klasy 5B dla swoich kolegów i koleżanek z klas 1-3.

Uczniowie przez kilka miesięcy poznawali świat emocji, uczyli się twórczo rozwiązywać problemy. W odpowiedzi na udział w warsztatach powstał autorski scenariusz opracowany i przygotowany przez prowadzące "Kiedy złość miała dość, czyli w jaki sposób można dotrzeć z planety złości do planety spokoju?".
Uczniowie klasy 5b zaproponowali swoje gotowe twórcze pomysły na wyrażenie siebie, swoich emocji w sposób asertywny za pomocą tekstu, gry pantomimy, muzyki inspirowali młodszych kolegów do poszukiwania swoich własnych sposobów na sytuację konfliktowe.

Było pięknie, estetycznie, wzruszająco, a chwilami zabawnie.

Dziękujemy uczniom klasy 5b za udział w warsztatach oraz w przedstawieniu.

Opiekunowie: Ewa Sawicka, Magdalena Kulig Staniewska