67324 gości było na naszej stronie.

184 dni do końca roku szkolnego

W poszukiwaniu misji …

Kolejne spotkanie klasy 7a w Poleskim Ośrodku Sztuki w ramach projektu Bohaterska Wyobraźnia upłynęło pod hasłem „Być człowiekiem użytecznym. Zrobić coś dobrego dla świata”.

Uczniowie podczas warsztatów prowadzonych metodą dramy wcielali się w rolę różnych osób, m.in. Ireny Sendlerowej, które w swoim życiu realizowały ważną misję. Wyjątkowa prowadząca p. Hanna Jastrzębska - Gzella zaangażowała uczestników na poziomie umysłu, ciała i emocji.

Zainspirowani słowami profesora P. Zimbardo: Liczą się małe gesty, bo to one zmieniają świat, zainicjowali na terenie naszej szkoły piękną akcję społeczną „Misja Pomocna Dłoń dla Dzieci z Aleppo” realizowanej w ramach projektu, do której przyłączył się Samorząd Szkolny.