url niezgodny z rzeczywistym dostepem Śniadanie daje moc w kl. IIb - Szkoła Podstawowa nr 141 w Łodzi

Śniadanie daje moc w kl. IIb

8 listopada to Międzynarodowy Dzień Zdrowego Odżywiania, a także coroczna akcja Śniadanie daje moc. Uczniowie klasy IIB z wielką ochotą wzięli udział w tym wydarzeniu. Podczas spotkania dzieciom towarzyszyli rodzice. Na początku porozmawialiśmy o zasadach jakie panują w kuchni, a także o zasadach zachowania bezpieczeństwa. Następnie wspólnymi siłami zostały przyrządzone zdrowe kanapki oraz sałatki owocowe, warzywne i koreczki.

Wszystkie wykonane potrawy bardzo szybko zniknęły, a uczniowie mieli wiele satysfakcji szykując samodzielnie dania.
Odżywiajcie się ZDROWO jak my!!!