url niezgodny z rzeczywistym dostepem Pierwszoklasiści oficjalnymi czytelnikami biblioteki szkolnej - Szkoła Podstawowa nr 141 w Łodzi

Pierwszoklasiści oficjalnymi czytelnikami biblioteki szkolnej

W ostatnich dniach uczniowie pierwszych klas wraz ze swoimi wychowawczyniami zostali zaproszeni do biblioteki szkolnej na uroczyste pasowanie na czytelnika, na które czekali z niecierpliwością. Starsi uczniowie naszej szkoły przygotowali dla Nich krótką inscenizację, zapoznali młodszych kolegów z regulaminem biblioteki, mówili o tym jak należy dbać o książki, zadawali liczne zagadki oraz pomogli przeprowadzić pasowanie. Pierwszoklasiści otrzymali dyplomy czytelnika oraz mogli wypożyczyć z naszej biblioteki po raz pierwszy książki. Mamy nadzieję, że będą częstymi gośćmi oraz sumiennymi czytelnikami.

Pasowanie na czytelnika Pasowanie na czytelnika Pasowanie na czytelnika Pasowanie na czytelnika Pasowanie na czytelnika