url niezgodny z rzeczywistym dostepem Wycieczki klasy Ia w ramach XVIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki - Szkoła Podstawowa nr 141 w Łodzi

Wycieczki klasy Ia w ramach XVIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki

Uczniowie klasy 1a w ramach XVIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki zorganizowanym przez Uniwersytet Łódzki uczestniczyli  warsztatach, wykładach i prezentacjach. Fajnie było zobaczyć jak uczą się studenci. Kiedyś na pewno wielu z nas znajdzie się ponownie w tych miejscach.
Na Wydziale Biologii oglądaliśmy pod mikroskopem pożyteczne bakterie, z których potem zrobiliśmy jogurt, zwiedziliśmy laboratorium, poznaliśmy wiele przyrodniczych i biologicznych ciekawostek.
Studentom Wydziału Geografii, towarzyszyliśmy podczas projekcji i wykładu. Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchaliśmy wykładu i obejrzeliśmy prezentację ,,Skąd się bierze mgła?,, .
Techniki pamięci doskonaliliśmy na Wydziale Zarządzania, na pewno przydadzą się nam na lekcjach. Z niecierpliwością czekamy na kolejny festiwal, zaprzyjaźnionym studentom obiecaliśmy spotkanie za rok.

Wydział Zarządzania Wydział Zarządzania Wydział Zarządzania Wydział Zarządzania Wydział Geografii Wydział Geografii Wydział Geografii Wydział Biologii Wydział Biologii Wydział Biologii Wydział Biologii Wydział Biologii